Zadavatelem microsite je firma MVDr. Miroslav ŠperlichVeterinární ordinace Miroslava Šperlicha – Lanškroun a Svitavy

Veterinární služby v ordinaci Lanškroun a Svitavy, péče o zvířectvo a domácí mazlíčky, profesionální služby veterinární kliniky MVDr. Miroslava Šperlicha.Máte nemocného svého zvířecího miláčka? Potřebujete odbornou péči pro vaše zvířátko? Hledáte kvalitního veterináře v Pardubickém kraji? V kterékoliv situaci se spolehněte na naši ordinaci MVDr. Miroslav Šperlich v Lanškrouně.
Poskytujeme péči všem mazlíčkům, domácím zvířatům, exotickým živočichům od pondělí do pátku ve dvou ordinacích v Lanškrouně a Svitavách. Specializujeme se na akutní péči a ošetření zvířat, ale také očkujeme a čipujeme. Máme kvalitně vybavenou ordinaci s rentgenem a moderním vybavením. Jsme připraveni na veškeré potřebné zákroky a noc pro nás není problémem. Provádíme i ošetření zvířecího chrupu.
Přijďte se svým pejskem, kočičkou, králíčkem, rybičkami. Jsme tu pro vás i vašeho mazlíčka každý pracovní den a pomůžeme vyřešit jakýkoliv problém, pokud to bude v našich silách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Magnetoterapie k tlumení bolesti a rychlé rekonvalescenci u zvířat ...

Magnetoterapie k tlumení bolesti a rychlé rekonvalescenci u zvířat ...

NOVINKA na klinice Lanškroun - Magnetoterapie k tlumení bolesti a rychlé rekonvalescenci u zvířat, rychlá obnova a regenerace tkání.


Veterinární klinika a ordinace, léčba malých, větších i exotických ...

Veterinární klinika a ordinace, léčba malých, větších i exotických ...

Veterinární klinika a ordinace, léčbu, preventivní vyšetření, očkování, čipování, chirurgické zákroky a kastrace malých, větších i exotických zvířat zajišťuje MVDr. Miroslava Šperlicha.