Zadavatelem microsite je firma Lovecká chata FolmavaRestaurace Lovecká chata Folmava Domažlice, zvěřinové speciality, oslavy, firemní večírky, svatby

Lovecká chata Folmava, naše restaurace je vhodná na oslavy, jednání, firemní večírky, svatby či romantickou večeři. Máme plně vybavený salonek pro 25 lidí se soukromým vchodem.Představujeme Vám restauraci Lovecká chata Folmava, která ráda přivítá hosty co milují zvěřinové speciality, domácí knedlíky a pečivo.

Lze posedět u velkého krbu v restauraci s kapacitou 90 míst anebo na velké celoročně prosklené terase s překrásným výhledem do okolní krajiny s kapacitou 105 míst. Ochutnat u nás můžete zvěřinové speciality, klasická jídla české kuchyně, domácí knedlíky a pečivo, osvěžující domácí limonády a jiné.

Lovecká chata Folmava z okresu Domažlice Vám ráda uspořádá oslavy, jednání, firemní večírky, svatby či romantickou večeři. Máme plně vybavený salonek pro 25 lidí se soukromým vchodem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Restaurace Lovecká chata Folmava – zvěřinový ráj v podhůří Českého lesa

Zvěřinové speciality, česká kuchyně, pořádání oslav, firemních večírků, svateb se zaměřením na zákazníka nabízí restaurace Lovecká chata Folmava.


Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata u hraničního přechodu Folmava, restaurace, oslavy

Lovecká chata MYSTERY CB s.r.o. se nachází u hraničního přechodu Folmava, restaurace s nabídkou zvěřiny a české kuchyně, vhodná pro uspořádání firemních akcí a oslav.