Zadavatelem microsite je firma František Janeček řeznictví a uzenářstvíTradiční masna z Jihomoravského kraje – řeznictví Rousínov

Nejčerstvější a nejlepší nabídka masa, uzenin a zabijačkového zboží, jihomoravská masna prodávající kvalitní české maso a výrobky z něj – prodejna František Janeček.Co se vám vybaví při spojení „výborné maso“? Je to řeznictví Františka Janečka z Rousínova u Vyškova. Zavítejte do naší prodejny a kupujte české produkty nejvyšší kvality. Nemusíte se bát, zaručíme vám, že jíte nejlepší suroviny.
V naší prodejně najdete to nejlepší zboží z masných výrobků. Nabídneme vám kvalitní vepřové, kuřecí nebo hovězí maso, ale i uzeniny všeho druhu – párečky, salámy, šunky, klobásky. Klademe důraz na čistotu, čerstvost a vybíráme si pouze české dodavatele, takže se na váš talíř dostane to nejlepší z české produkce. Nemusíte se bát o to, co kupujete a zaručíme vám, že bude vařit z nejlepšího z nejlepších.
Dojeďte si nakoupit do prodejny na adresu Sušilovo náměstí 56/34. určitě se k nám budete rádi vracet. Přesvědčte se sami. Jsme tu pro vás od úterý do soboty, otevřeno je od 7:30 do 16:30, mimo sobotu, kdy končíme v 10:00.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY