Brána do Krkonoš – historické město Jilemnice

Historické, lyžařské a turistické město na zápraží Krkonoš, atraktivní město Jilemnice s bohatým vyžitím pro návštěvníky a s kvalitním zázemím pro občany.


Historické město Jilemnice - vstupní brána do Krkonoš
Do kterého města v Krkonoších zavítat? No přece do Jilemnice – lyžařského města, města s bohatým historickým zázemím, města pro nejlepší letní i zimní dovolenou v krásné české přírodě.
Naše Jilemnice je především centrem letního i zimního sportu, v létě lze provozovat mnoho turistických aktivit a v zimě se zde vyřádí zejména lyžaři, ale jsou zde i zimní turistické cíle. Mimo sportovní aktivity jsou hojně navštěvovány historické cíle, kterých je zde spousta, za zmínku stojí historické centrum obce nebo zámek, kostel i muzeum. Doporučujeme navštívit atraktivní místa, jako jsou Mumlavské vodopády, pramen Labe, Labská důl a mnoho dalších.
Mimo turistické aktivity, je nutno zmínit výborné zázemí pro našich téměř 6 000 obyvatel. Je zde veškerá občanská vybavenost. Z kulturních akcí zmíníme filmové projekce, výstavy a vernisáže. V městě je plavecký bazén, sportovní hala a mnoho venkovních hřišť.
Turisté mohou využít Informačního centra na adrese Masarykovo náměstí 140. Městský úřad je otevřen denně a úřední hodiny jsou v pondělí, středu a pátek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Město Jilemnice, brána do Krkonošského Národního parku

Město Jilemnice, brána do Krkonošského Národního parku
Město Jilemnice ležící v podhůří Krkonoš je turisticky významné díky historickým památkám a sportovnímu vyžití v běžkařském lyžování, plavání v krytém bazénu.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Město Jilemnice
WEBOVÁ STRÁNKA
Město Jilemnice
www.mestojilemnice.cz
Adresa

Adresa

Masarykovo náměstí 82
Jilemnice 514 01

posta@mesto.jilemnice.cz
+420 481 565 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha