Zadavatelem microsite je firma Chovatelské potřeby Martin VránekChovatelské potřeby Martin Vránek Olomouc, prodej zvířat, potřeby pro hlodavce, psy, akvaristy

Chovatelské potřeby Martin Vránek Olomouc, skladbu nabízeného zboží jsme přizpůsobili do té míry, že si od nás můžete odnést kompletní výbavu pro své hobby.Představujeme Vám chovatelské potřeby z Olomouce, které provozuje pan Martin Vránek. Zabýváme se prodejem zvířat a chovatelských potřeb pro sladkovodní a mořské akvaristy, teraristy, majitele exotického ptactva, hlodavců, psů a koček.

Pokud navštívíte naší prodejnu, jednak je Vám k dispozici podzemní parkoviště na prvních 15 minut zdarma, ale také největší sortiment chovatelských potřeb. U nás si například zakoupíte terária a terarijní boxy, vitamíny, fauna boxy, želvária, terarijní osvětlení, terarijní misky a napáječky, substráty a podobně.

Chystáte si zakoupit nějaké zvířátko? Nebo chcete dovybavit své stávající terárium či akvárium? Navštivte chovatelské potřeby z Olomouce a my Vám rádi poradíme a vše předvedeme.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY