Zadavatelem microsite je firma Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s.Denní stacionář pro seniory Hradec Králové, denní pobyt seniorů, služba pro rodiny

Služby denního stacionáře poskytujeme osobám se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení, které potřebují zvýšenou a pravidelnou péči.Představujeme Vám Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. v Hradci Králové, které poskytuje služby denního stacionáře osobám se sníženou soběstačností z důvodu věku, chronického onemocnění nebo zdravotního postižení.

V našem centru zajišťujeme seniorům zvýšenou a pravidelnou péči zejména při Alzheimerově chorobě, nebo jiných typů demence.

Náš denní stacionář nabízí podporu a pomoc všem svým klientům, aby mohli co nejdéle setrvat v domácím prostředí i s podporou rodinných příslušníků.

Potřebujete podat pomocnou ruku při péči o seniora nebo o osobu s tělesným postižením? Kontaktujte naše Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. v Hradci Králové.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Centrum sociální pomoci a služeb Hradec Králové, pečovatelská služba v ...

Centrum sociální pomoci a služeb Hradec Králové, pečovatelská služba v ...

Centrum sociální pomoci a služeb Hradec Králové, pečovatelská služba v domácnostech, denní stacionář Domovinka pro seniory, středisko osobní hygieny, manželská a rodinná poradna.


Péče o osoby s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence, odborné ...

Péče o osoby s Alzheimerovou chorobou a ostatními typy demence, odborné ...

Pomocnou ruku lidem s Alzheimerovou chorobou poskytuje Centrum sociální pomoci a služeb o.p.s. Hradec Králové. Snažíme se pacientům dopřát samostatný a plnohodnotný život v domácím prostředí.