Zadavatelem microsite je firma REST.TU s.r.o. realizace a rekonstrukce střechStřechy na klíč pro novostavby i rekonstrukce střech, velký výběr materiálu

Komplexní realizace střech od návrhu, vizualizace po tesařské, pokryvačské a klempířské práce a instalace hromosvodů provádí společnost REST.TU s.r.o. z Trutnova.Potřebujete novou střechu na Vašem obydlí či jiné budově? Se vším Vám pomůže naše společnost REST.TU s.r.o. Realizujeme komplexní dodávku střech jak pro novostavby, tak i rekonstrukce stávajících střech.
Zhotovíme vše od A do Z. Vytvoříme pro Vás návrh, zajistíme tesařské, pokryvačské i klempířské práce. Dále pak namontujeme hromosvody a zajistíme i jejich další revize.
Nevíte, jakou střechu si vybrat či jakou barevnou variantu? I s tím Vám můžeme pomoci. Vytvoříme pro Vám vizualizace střechy a vy se pak snaze podle vzhledu rozhodnete.
Mále patřičné vybavení pro práci ve výškách, profesionální a spolehlivé řemeslníky, kteří odvádí tu nejlepší práci. Neváhejte a obraťte se na nás. Sídlíme na adrese Kryblická 110, Trutnov.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY