Zadavatelem microsite je firma Penzion Za Humny Ľudmila NěmcováUbytování se skvělým vinařským zážitkem ve Vrbicích

Penzion ve vinařské oblasti, ubytování pro dvacet osob v nadstandardně vybaveném penzionu za příznivou cenu, nabídka ochutnávky vína ve vinném sklípku a mnoho aktivit v okolí – Penzion Za Humny.Co se vám vybaví, když se řekne parádní ubytování a skvělé víno? Nám určitě náš Penzion Za Humny ve Vrbicích. Pokud chcete spojit výlet, dovolenou nebo snad pracovní pobyt s kvalitní ochutnávkou vína a pobytem mezi vinicemi, dojeďte k nám.
Ne nadarmo se říká, že jižní Morava je bašta vinařů a dobrého vína, chcete to zažít? Objednejte si ubytovaní u nás v penzionu, který poskytuje 20 míst v pěti plně vybavených pokojích se sociálním zařízení a klimatizací. V jednolůžkových až šestilůžkových pokojích. V ceně máte dokonce i parkování přímo u penzionu a neskutečný výhled na místní vinice. Kuchyň se nachází ve společenské místnosti, využít můžete venkovních prostor, které ukrývají vyžití pro vaše ratolest, bazén, a dokonce tu najdete i vířivku. Prozkoumávat můžete i okolí se spoustou možností na výlety. Neváhejte a zarezervujte si váš pobyt ještě dnes!
A co víc, zajistíme vám nezapomenutelný večer v naše vinném sklípku s ochutnávkou, pohoštěním i cimbálovou muzikou. Přijeďte za zážitkem do Vrbic, na adresu 457.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY