Přírodní krmiva Winner Plus pro psy a kočky - suché krmivo bez obilnin Holistic, za studena lisované granule

Kvalitní krmiva Winner Plus pro kočky a psy dodává na český trh firma KT-KOVO s.r.o. Zlín. Jde o přírodní suché krmivo ve 4 produktových řadách včetně bezobilné verze a za studena lisovaných granulí.


Prodejce krmiva Winner Plus - zastoupení pro ČR i SR
Dopřejte svému pejskovi či kočce suché krmivo v té nejvyšší kvalitě, kterou přináší přírodní krmiva Winner Plus. Výhradní zastoupení pro ČR i SR má firma KT-KOVO s.r.o. Zlín

Tyto granule jsou vyrobeny ze 100% přírodních surovin, zákazníci mohou vybírat ze čtyř produktových řad pro psy a tří pro kočky.

Pro psy
Professional Premium je základní řada krmiva, která je zcela optimální, zajistíte svému čtyřnohému miláčkovi každodenně kvalitní potravu.

Super Premium je řada krmiv přizpůsobena psům s různými stravovacími nároky, nadměrnou aktivitou nebo potřebám v různé fázi vývoje

Super Premium Holistic je bezobilné krmivo, které je lehce stravitelné

Natural Plus jsou za studena lisované granule, díky jinému způsobu zpracování jsou ve větší míře zachovány vitamíny, esenciální mastné kyseliny, rostlinné a živočišné složky masa a přirozené chutě.

V měsící září je akce na suché krmivo Hunter Select, Hunter Sport pro dospělé psy všech plemen.

Pro kočky.
Super Premium produkty přizpůsebeny potřebám koček v různé fázi vývoje od kotěte až po dospělé kočky s nadváhou či alergiemi

Super Premium Holistic - monoproteinové krmivo bez obilnin a lepku s příchutí kuře či losos

V řadě Super Premium Veterinární dieta najdete tři produkty Sterilizied, Urinary a Indoor diet, které jsou vhodné pro starší kočky.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KT-KOVO, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KT-KOVO, s.r.o.
kt-kovo.cz
Adresa

Adresa

U Stadionu 5530
Zlín 760 01

info@kt-kovo.cz
+420 577 216 814


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha