Zadavatelem microsite je firma MM LASER - KOVO s.r.o. laserové řezáníLaserová řezání, přesné ohraňování ocelových a nerezových plechů

Dokonale přesné řezání plechu laserem ve Zlínském kraji. Laserové řezání plechů, ohýbání a ohraňování plechů od společnosti MM Laser-kovo s.r.o. Přesně, kvalitně a v krátkém termínu.Potřebujete řezat plechy laserem? Hledáte společnost, která má v malíku ohýbání a ohraňování plechů nebo svařování? My pro Vás dokonale přesně nařežeme ocelové, nerezové i hliníkové plechy.
Naše společnost MM Laser-kovo s.r.o. nabízí laserové řezání plechů rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Vyrábíme tvarově složité dílce. Ohýbáme a ohraňujeme plechy v libovolném úhlu s délkou ohybu až 3 metry. Poskytujeme ale i další služby související s kovoobráběním.
Naši provozovnu najdete v Areálu Zelina a.s. v obci Hostišová č. 142 v okrese Zlín. Pro více informací nebo cenovou nabídku nás kontaktujte. Dokonale přesné řezání plechů laserem v krátkém termínu Vám zajistí MM Laser-kovo s.r.o.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY