Zadavatelem microsite je firma Penzion TerezkaModerní penzion mezi Orlickými horami a Jeseníky

Luxusní penzion s dvěma apartmány v krásné horské přírodě, nadstandardně vybavené apartmány rodinného penzionu, ubytování pro rodiny, přátele a známé, letní i zimní dovolená v našem penzionu Terezka.Přejete se ubytovat v luxusním penzionu s domácí atmosférou v ryzí přírodě mezi Jeseníky a Orlickými horami? Preferujete méně lidí a větší soukromí? Navštivte nás, Penzion Terezka, který poskytuje komornější atmosféru s jedinečným pohodlím a relaxováním zároveň.
Penzion je umístěn na bezvadném místě s neobyčejnými výhledy na okolní hory. Ukrývá dva plně vybavené apartmány s kapacitou u každého až 7 osob. Najdete zde vše, co potřebujete mít na vaší dovolené. Vlastní sociální zařízení, nadstandardně vybavenou kuchyň, dokonce i s kávovarem. Pro dlouhé večery je k dispozici společenská místnost v přízemí, anebo dětský koutek pro vaše ratolesti. Náš penzion získal několik ocenění za nejlepší ubytování, pokud nevěříte, zažijte to na vlastní kůži.
K rezervaci použijte webový formulář. Můžete si prohlédnout naše stránky, kde naleznete recenze od našich spokojených návštěvníků, i spoustu fotografií.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY