Zdravotní praktická ordinace Šumperk

Zdravotní praktická péče, obvodní lékařka pro dospělé ve městě Šumperk, preventivní prohlídky, akutní vyšetření, odběry krve a aplikace očkovacích dávek.Hledáte si nového praktického lékaře ve městě Šumperk? Hned vám poradíme! Zaregistrujte se u nás – v ordinaci MUDr. Lenky Kopecké. Nabízíme lékařské služby v oblasti praktické medicíny pro dospělé. Pokusíme se vyřešit jakýkoliv zdravotní problém, se kterým nás navštívíte.
Provádíme zdravotní prohlídky všeho druhu. Dojít můžete na prevenci, s akutním problém nebo jen pro radu ohledně vašeho zdravotního stavu. Vždy najdeme společně nejlepší řešení. Buďto ho vyřešíme u nás v ordinaci, nebo vás odešleme k odbornému lékaři. Zrealizujeme odběry krve, aplikace povinných i dobrovolných očkovacích dávek. Vystavíme vám potvrzení o vašem zdravotním stavu pro zaměstnavatele, pojišťovny nebo třeba autoškoly.
Ordinujeme v různých denních hodinách, rozvrh ordinačních hodin naleznete na internetových stránkách našeho zařízení. Pokud se rozhodnete nás kontaktovat, využijte telefonního čísla, emailové adresy, anebo webového formuláře.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY