Zadavatelem microsite je firma MUDr. Dušan Rak - Ortopedická ambulanceOrtopedie ve Šternberku a Přerově

Poskytování zdravotních služeb v oblasti ortopedie, preventivní ortopedická vyšetření i řešení akutních problémů nebo zranění, ortopedická péče pro děti i dospělé – ordinace MUDr. Dušan Rak.Máte problém s pohybem? Bolí vás vaše klouby, záda nebo nohy? Hledáte odborníky v oblasti ortopedické medicíny pro akutní bolest či prevenci? Pomoc naleznete u nás v ambulanci doktora Dušana Raka.
V dnešní době více lidí trpí poruchami pohybového aparátu, stěžuje si na bolesti zad. Je to způsobeno životním stylem tohoto století. My vám ovšem dokážeme podat pomocnou ruku a vyřešit jakýkoliv problém. Ošetřujeme akutní i chronické problémy pohybového ústrojí u našich pacientů. Jak už bylo výše zmíněno, zejména bolesti páteře, problémy s dolními končetinami, vrozené pohybové vady. Poradíme si i se zraněními menšího rozsahu, které nevyžadují nemocniční péči. Každý den jsme tu pro váš pohybový aparát v ordinaci ve Šternberku a Přerově.
Ordinujeme ve všední dny, a to pondělí a čtvrtek ve Šternberku a zbylé dny v Přerově. O ordinačních hodinách se informujte v našich ambulancích nebo na webových stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


MUDr. Dušan Rak –  privátní ortopedická ambulance ve Šternberku

MUDr. Dušan Rak – privátní ortopedická ambulance ve Šternberku

Trpíte bolestmi zad nebo bederní páteře? Rádi Vám od bolesti zad v naší privátní ortopedické ambulanci pomůžeme.