Prodej plechové střešní krytiny na míru, která imituje střešní tašky k nerozeznání

Společnost MASLEN CZ s.r.o. z Brna vyrábí a prodává plechové střešní krytiny v různých profilech. Naše krytina vyniká nízkou hmotností, dlouhou životností a využívá se jako imitace střešních tašek.


Plechové střešní krytina se zárukou až 60 let, Brno
Chcete postavit novou střechu? Rekonstruujete tu stávající?

Pak vsaďte na střešní materiál od největšího slovenského výrobce. Jsme společnost MASLEN CZ s.r.o. z Brna a prodáváme plechové střešní krytiny, taškové a trapézové profily, svobodové systémy a jiné příslušenství.

Na míru vyrábíme plechové střešní krytiny v deseti různých profilech, které nahradí střešní tašky téměř k nerozeznání. Nejčastěji se liší typem materiálu (pozink, hliník), rozměry, tvarem, barvou (dle RAL) a povrchovou úpravou (např. lesk, mat, HB50 MAT).

Na vše vám poskytneme prodlouženou záruku až 60 let. Dodáváme krytiny s nízkou hmotností, dlouhou životností a vícenásobnou korozní ochranou. Zvolit můžete typ Škridplech, Symetra 15, Gapa, Topdach, KLIKpanel, AluGAPA, Unidach, AluSYMA, Uniplech, Stepro a další.

Samozřejmostí je dodání v co nejkratším termínu. Našim zákazníkům poskytneme výhodné ceny, zaměření, kladecí plán a rychlou dopravu zcela zdarma.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MASLEN CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
MASLEN CZ s.r.o.
www.maslen.cz
Adresa

Adresa

Olomoucká 380/27
Brno 618 00

maslenbrno@maslen.cz
+420 607 216 382


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha