Zadavatelem microsite je firma STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.Studnařské práce, kopání studní, jímky a piloty v regionu Olomouc

Chcete rychle a levně zhotovit studnu k Vašemu rodinnému domu? Řešíte vsakování dešťové vody či odvod odpadních vod na Vašem pozemku? Společnost STUDNY LOUTOCKÝ, s.r.o. je tu pro Vás!Naše firma se specializuje na kopání studen u rodinných domů, dodávku betonových či plastových jímek a instalaci vsakovacích nádrží. Řešení dodáváme kompletně na klíč, a to včetně návrhu, projektové dokumentace a podkladů pro stavební povolení i kolaudaci. S námi se nemusíte o nic starat. Zvolte odborníky na realizaci studny či instalaci jímky. Naší předností je kvalitní práce za přijatelnou cenu v rekordním čase. Naši zákazníci se k nám rádi vrací a dokážeme jim poskytnout jak odborné poradenství, tak také případný následný servis.
Naše rodinná firma působí po celém Olomoucku a Brněnsku, sídlíme na adrese Liboš 83 a Vaši poptávku můžete pohodlně kdykoliv zadat také prostřednictvím našich webových stránek www.studnyloutocky.cz. Tak neváhejte a kontaktujte nás, naše práce je zárukou Vaší spokojenosti!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej ...

Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej ...

Vaše vlastní studna – to jsou Vaše ušetřené peníze. Kopeme studny až do hloubky 11 metrů. Stavební povolení vyřídíme za Vás. STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.