Studnařské práce, kopání studní, jímky a piloty v regionu Olomouc

Chcete rychle a levně zhotovit studnu k Vašemu rodinnému domu? Řešíte vsakování dešťové vody či odvod odpadních vod na Vašem pozemku? Společnost STUDNY LOUTOCKÝ, s.r.o. je tu pro Vás!


Realizace a výkopy studen a jímek - STUDNY LOUTOCKÝ, s.r.o.
Naše firma se specializuje na kopání studen u rodinných domů, dodávku betonových či plastových jímek a instalaci vsakovacích nádrží. Řešení dodáváme kompletně na klíč, a to včetně návrhu, projektové dokumentace a podkladů pro stavební povolení i kolaudaci. S námi se nemusíte o nic starat. Zvolte odborníky na realizaci studny či instalaci jímky. Naší předností je kvalitní práce za přijatelnou cenu v rekordním čase. Naši zákazníci se k nám rádi vrací a dokážeme jim poskytnout jak odborné poradenství, tak také případný následný servis.
Naše rodinná firma působí po celém Olomoucku a Brněnsku, sídlíme na adrese Liboš 83 a Vaši poptávku můžete pohodlně kdykoliv zadat také prostřednictvím našich webových stránek www.studnyloutocky.cz. Tak neváhejte a kontaktujte nás, naše práce je zárukou Vaší spokojenosti!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Studnařské práce, kopání studní, kopané studny, výstavba jímek

Studnařské práce, kopání studní, kopané studny, výstavba jímek
Společnost STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o. se zabývá kopáním studní a výstavbou vsakovacích, odpadních, samonosných či plastových jímek.

Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej příslušenství

Výstavba studní betonových i vsakovacích, kopané studny, dodej příslušenství
Vaše vlastní studna – to jsou Vaše ušetřené peníze. Kopeme studny až do hloubky 11 metrů. Stavební povolení vyřídíme za Vás. STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STUDNY LOUTOCKÝ s.r.o.
www.studnyloutocky.cz
Adresa

Adresa

Liboš 83
Liboš 783 13

studnyloutocky@studnyloutocky.cz
+420 777 224 878


Najdete nás také zde:

ARES
captcha