Zadavatelem microsite je firma Zemědělská technika Petr TrpákOpravy, servis i prodej nových zemědělských a stavebních strojů a techniky

Prodej a servis zemědělské techniky Zetor, John Deere, JCB, New Holland, Fendt, Case. Dle požadavku opravujeme přímo u zákazníka či v terénu. Působíme převážně ve Středočeském kraji.Polámal se Vám zemědělský, lesní nebo stavební stroj? Potřebujete ho opravit nebo sháníte náhradní díly či dokonce nový stroj? Potom Vám nabízím své služby.
Jmenuji se Petr Trpák a poskytuji servis a opravy zemědělských, zahradních i stavebních strojů značky Zetor, John Deere, JCB, New Holland, Fendt a Case. Zabývám se také dovozem a distribucí nových strojů a zemědělské techniky. Pokud chcete profesionální, kvalitní a rychlý servis neváhejte a kontaktujte společnost Petr Trpák. Moji provozovnu najdete v části obce Chleby – Draho 14 v okrese Nymburk. Volejte i v případě, že potřebujete servis přímo v terénu. Na všechny mé poskytované služby a další informace se prosím podívejte na mých www stránkách.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zemědělská technika Nymburk, prodej a servis, lesní a zahradní ...

Zemědělská technika Nymburk, prodej a servis, lesní a zahradní ...

Zemědělská technika Nymburk, prodej a servis, lesní a zahradní technika, traktory, nakladače, malotraktory, sklízecí mlátičky, řezačky, náhradní díly.