Moderní praktická ordinace Liberec

Profesionální služby praktické lékařky, praktická ordinace pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve, vystavení zdravotního potvrzení a další služby obvodního lékaře.


Pokud jde o zdraví, vše začíná u vašeho obvodního lékaře. Ne každému se povede najít spolehlivého a profesionálního praktika. Pokud stále hledáte, a ještě jste nenašli to co potřebujete, určitě zvolte naši libereckou ordinaci MUDr. Zuzany Kofferové.
Poskytujeme praktickou lékařskou péči pro dospělé. Pacienti u nás mohou využívat všech základních lékařských služeb. Provádíme jak preventivní, tak i akutní zdravotní prohlídky, také u nás probíhají odběry krve, aplikace povinných i dobrovolných vakcín. Na přání pacientů vystavujeme zdravotní potvrzení pro zaměstnavatele, pojišťovny, autoškoly a mnoho dalších. Dle potřeby realizujeme odborná vyšetření, nebo vystavujeme doporučení k další odborné léčbě.
Ordinace je otevřena denně, ordinační hodiny se ovšem liší, informujte se na telefonní čísle nebo e-mailové adrese. Nečekejte déle a zaregistrujte se u nás! Nejlepší péče pro vaše zdraví.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Spolehlivý a důsledný doktor v oblasti všeobecného lékařství, Liberec

Spolehlivý a důsledný doktor v oblasti všeobecného lékařství, Liberec

Praktický lékař v Liberci. Prevenci, vyšetření, diagnózu, léčbu a doporučení v oblasti všeobecného praktického lékařství poskytuje každý všední den MUDr. Zuzana Kofferová.


Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Ordinace praktické lékařky pro dospělé, léčba a prevence, Liberec

Praktická lékařka pro dospělé MUDr. Zuzana Kofferová - ZJ Praktik s.r.o. v Liberci poskytuje pacientům preventivné prohlídky, léčbu nemocí, očkování, odběry.