Magnetické popisovací tabule pro domácnosti, školy, firmy a restaurace - různé tvary a barvy

Firma Skleněné obrazy vyrábí magnetické popisovací tabule ze skla na zakázku. Jako jediní v České republice dodáváme různé barvy, tvary a rozměry pro školy, firmy, restaurace i domácnosti.


Výroba popisovacích tabulí na zakázku
Sháníte nástěnnou tabuli se snadnou údržbou a jedinečným designem?

Pak jste na správné adrese. Jsme firma Skleněné obrazy a dodáváme magnetické popisovací tabule z tvrzeného nebo-li kaleného skla. Jako jediní v České republice vyrábíme širokou škálu tvarů (obdélníkové, čtvercové, kulaté, šestiúhelné), rozměrů (malé, velké) s nabídkou více než padesáti barev, nebo jedinečným grafickým potiskem (decentní pro veřejné prostory, kanceláře, pestré pro děti, domovy důchodců...).

Dodáváme standardní či atypické rozměry tabulí pro recepce, hotely, restaurace (tabule na menu), firmy, showroomy, školící a zasedací místnosti, ordinace, domovy důchodců, dětské domovy, soukromé interiéry, školy a tematické učebny (fyzika, chemie - tabulka prvků, zeměpis – mapy), jako reklamní předměty pro firmy, zkrátka jakékoliv potřebujete.

Na tabule lze používat křídové popisovače, fixy a silné magnety. Díky kvalitnímu materiálu můžete psát stále dokola, aniž by došlo k poškození povrchu. Pro smazání nápisu vám postačí pouze suchý hadřík. Neváhejte a objednejte si tabuli s libovolným designem, nebo barvou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Skleněné hodiny - originální propagační reklamní předmět s logem potěší každou firmu

Skleněné hodiny - originální propagační reklamní předmět s logem potěší každou firmu
Lámete si hlavu jakým originálním propagačním předmětem se zviditelnit a také potěšit? Objednejte nástěnné skleněné hodiny s logem. Obraťte se na pracovníky z firmy Skleněné obrazy Marta Nádeníčková.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Skleněné obrazy Marta Nádeníčková
WEBOVÁ STRÁNKA
Skleněné obrazy
skleneneobrazy.eu
Adresa

Adresa

Litultovice 220
Litultovice 747 55

info@skleneneobrazy.eu
+420 739 573 260


Najdete nás také zde:

ARES
captcha