Zadavatelem microsite je firma Penzion EliškaNezapomenutelný penzion s jedinečnou horskou atmosférou

Horský penzion uprostřed Jeseníků, pohodlné ubytovaní v několika pokojích s vlastním zázemím, možnost parkingu u chaty s úschovnou kol, strategické místo s nespočtem míst k vidění – Penzion Eliška.Jezdíte rádi na hory a milujete ryzí přírodu Jeseníků? Hledáte nové místo pro váš zimní pobyt nebo letní dovolenou? Navštivte nás v Ramzové, v našem penzionu Eliška a prožijete úžasnou dovolenou na skvělém místě v prostředí krásné přírody. Zažijete jedinečnou atmosféru a zrelaxujete se.
Návštěvníkům penzionu poskytujeme ubytování ve třech pokojích s kapacitou čtyř lůžek a možností přistýlky. Každý z pokojů je plně vybaven kuchyní a sociálním zařízením. V penzionu se také nachází společenská místnost pro různé zábavní aktivity. Chata má atraktivní polohu, v okolí se nachází spoustu míst k výletům a zábavě. Prohlédněte si náš webový ceník a zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes.
Očekáváme vás v obci Petříkov, na adrese Petříkov 32, Ostružná. Pokud jste fanoušky sociálních sítí, navštivte i naše facebookové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY