Ubytování pro osoby v důchodovém věku

Ubytování pro seniory s nepřetržitou péčí a příjemným prostředím, dům seniorů s téměř 80 lůžky a lékařským zázemím – DŮM seniorů Michle, s.r.o.


Ubytování a péče o seniory - DŮM seniorů Michle, s.r.o.
Stáří není jen o starostech a problémech. Pokud chcete najít pohodlné a příjemné prostředí pro život v důchodovém věku, užívat si krásné chvíle na hezkém místě, obracejte se na naše služby – DŮM seniorů Michle, s.r.o.
Jsme tu pro vás nebo vaše blízké v několika režimech, zvolit si můžete z krátkých i dlouhodobých pobytů, které jsou doplněny lékařskou péčí. Zaštiťujeme služby i pro osoby se sníženou mobilitou a soběstačností, běží zde nonstop ošetřovatelské služby. Nabízíme jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s veškerým potřebným zařízením. Klienti mohou využívat nabízených služeb, jako je celodenní strava, různé kulturní akce a činnosti, což jsou výtvarné a hudební činnosti, návštěvy divadel a plesů, hry a paměťové aktivity.
Doporučujeme si prohlédnout naše webové stránky, kde naleznete mnoho potřebných informací, vy nebo vaši blízcí mohou stahovat dokument potřebný k podání žádosti. Vkládáme také spousty fotografií z každodenního života našeho domova.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Dům seniorů Michle, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Dům seniorů Michle, s.r.o.
www.dumseniorumichle.cz
Adresa

Adresa

Čapkova 400/13
Praha 4 - Michle 140 00

info@dumseniorumichle.cz
+420 261 223 842


Najdete nás také zde:

ARES
captcha