Zadavatelem microsite je firma MRAMORIT a.s.Sanitární vybavení koupelen z litého mramoru Hradec Králové, výroba umyvadel na zakázku

Výroba umyvadel, sprchových vaniček a další vybavení koupelen na zakázku přesně podle přání zákazníka, možnost výběru z mnoha barevných odstínů.Představujeme Vám firmu MRAMORIT a.s. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na výrobu sanitárního vybavení koupelen z litého mramoru.

Naše firma MRAMORIT je schopna zajistit jak výrobu sé­ri­o­vou, tak vý­ro­bu aty­pic­kou. Na přá­ní zá­kaz­ní­ka jsme schop­ni spo­jit po­ža­dav­ky obo­jí­ho dru­hu a vy­ro­bit např. spe­ci­ál­ní oblou­ko­vá umy­vadla, ro­ho­vá umy­vadla ne­bo osmi­met­ro­vý mo­no­lit­ní bar.

Pokud Vás naše výroba umyvadel z litého mramoru zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Káranice, nedaleko Hradce Králové.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

Vybavení do koupelen a sociálního zázemí z litého mramoru

Umyvadla, vany různého tvaru a barev do domácností, hotelů či škol. Vybavení sociálního zařízení z umělého mramoru od společnosti MRAMORIT a.s.


Sanitární výrobky vysoké kvality, sériová i atypická zakázková výroba

Sanitární výrobky vysoké kvality, sériová i atypická zakázková výroba

Sanitární výrobky vysoké kvality, vybavení sociálního zařízení, umyvadla, vany, žlaby, sériovou i atypickou zakázkovou výrobu realizuje MRAMORIT a.s.