Filtrace a odprašování v průmyslových zařízeních

Filtrační jednotky, odprašovací a vzduchotechnické systémy pro průmyslové obory navrhne, vyrobí a namontuje naše společnost ILD cz. s.r.o.


Filtrační systém odsávání spalin, čištění
Podnikáte v průmyslových oborech a potřebujete své pracovní objekty zbavit škodlivin ve vzduchu? S tím Vám zajisté pomůže naše společnost ILD cz. s.r.o.
Naše společnost se přes 30 let věnuje filtracím pro průmysl. Zajišťujeme vše od inženýringu, poradenství po projekci až ke konečnému vyhotovení, montáži a samozřejmě servisu. Vyrábíme zařízení pro odstranění pevných částic a znečišťujících látek, ale i plynných emisí a těkavých organických látek. Nabízíme filtrační jednotky, textilie, čištění odpadních plynů, odprašovací a vzduchotechnické systémy. Vše Vám vyhotovíme na míru dle kritérií.
Tak neváhejte a kontaktujte nás. Sídlíme v Kladně a pracoviště máme i ve Vsetíně. Pracujeme pro průmyslová odvětví v České i Slovenské republice a zahraničí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Filtry, filtrační jednotky, průmyslová filtrace, odprašovací zařízení, výroba

Filtry, filtrační jednotky, průmyslová filtrace, odprašovací zařízení, výroba
Průmyslové filtry, filtrační jednotky, řídící jednotky filtrů, odprašovací zařízení tuhých látek projektuje, vyrábí, montuje a servisuje společnost ILD cz. s.r.o. se sídlem v Kladně.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ILD cz. s.r.o. filtrace
WEBOVÁ STRÁNKA
ILD cz. s.r.o.
www.ild.cz
Adresa

Adresa

Železárenská 74
Kladno 272 01

ild@ild.cz
+420 312 243 433


Najdete nás také zde:

ARES
captcha