Strojní obrábění Ústecký kraj

Zpracování kovového materiálu, malé i velké série, kovoobrábění na zakázku, rozsáhlý strojní park a vyspělé technologické zázemí podpořené dlouholetou praxí – Strojírny Rumburk s.r.o.


Strojírny Rumburk s.r.o. - kovoobrábění na zakázku
Nejste spokojeni se svým dosavadní dodavatelem kovoobráběného sortimentu? Potřebujete zajistit výrobu, malých, středních i velkoobjemových dílů a částí? Přijďte k nám do společnosti Strojírny Rumburk s.r.o.
Náš výrobní závod se zabývá výrobou dílců dle výkresové dokumentace klienta. Používáme hned několik způsobů, soustružíme, frézujeme, vrtáme, brousíme, hoblujeme a kalíme. Všechno toto zpracování má své parametry, do kterých jsme schopni výrobek obrobit. Máme rozsáhlý strojní park, takže jsme schopni vždy vymyslet určitou alternativu. Flexibilita je naší největší výhodou. Více jak dvacet let dodáváme svým klientům precizní práci na poli průmyslového zpracování, a i vy můžete být spokojeným zákazníkem, stačí nás kontaktovat s poptávkou. Máme velmi vyspělý technologický vývoj, i těžké a velkoobjemové zakázky pro nás nejsou problém.

Pracujeme na adrese Vojtěcha Kováře 38/40 v Rumburku. Telefonicky nás můžete kontaktovat v čase 6:00 – 14:00. Mimo tyto hodiny zasílejte e-mailové poptávky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Odlitky, obrábění kovů, frézování, lisování, svařování, CNC

Odlitky, obrábění kovů, frézování, lisování, svařování, CNC
Opracování jakýchkoli kovů, výroba přípravků a dílů, odlévání velkých i drobných odlitků od STROJÍRNY Rumburk s.r.o. z Horního Jindřichova.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STROJÍRNY Rumburk s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STROJÍRNY Rumburk s.r.o.
www.strojirnyrumburk.cz
Adresa

Adresa

Vojtěcha Kováře 38/40
Rumburk 2 - Horní Jindřichov 408 01

brada@strojirnyrumburk.cz
+420 412 332 451


Najdete nás také zde:

ARES
captcha