Zadavatelem microsite je firma Ing. Jiří Šír projekční kancelářProjekční služby – vyhotovení projektové dokumentace pro novostavby i rekonstrukce

Je těžké sehnat spolehlivou kancelář pro vyhotovení projektové dokumentace pro nové rodinné domy, stavební projekty nebo rekonstrukce.My vám ovšem nabízíme řešení, naše společnost Ing. Jiří Šír je jedničkou v oboru a pomůže vám ke startu nové výstavby.
Projektujeme veškeré stavby typu domů, škol, školek, dále hospodářské stavby jako jsou kanalizace, komunikační cesty, pozemní prostory a drobnější projekty mezi které spadají například terasy, okolí novostaveb, rodinné zahrady apod. Naše služby skýtají třífázový proces – vyhotovení projektu, zajištění veškeré dokumentace a povolení a v poslední fázi zajištění stavebního dozoru. Lze si zvolit i jednotlivé služby zvlášť. Vše je na vzájemné dohodě a spolupráci. Na tu se těšíme a čekáme na váš první kontakt!
Nacházíme se ve Středočeském kraji, v okrese Benešov a navštívit nás můžete v Netvořicích. Prohlédněte si i webové stránky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY