Moderní školící a vzdělávací agentura v Pardubickém kraji

Vzdělávací středisko s dlouholetou tradicí v Chrudimi, kurzy a školení na míru, pravidelné vzdělávání v otevřených kurzech, stěžejní okruhy a témata, ale i dle přání zákazníka – Agentura Ámos.


Vzdělávací agentura v Pardubickém kraji
Rádi byste si rozšířili obzory, zvýšili kvalifikaci a udělali se atraktivnější pro zaměstnavatele? Máte firmu a potřebujete zprostředkovat školení nebo kurz pro vaše zaměstnance? Jste na správném místě, naše Agentura Ámos je specialistou na poli dalšího vzdělávání.
Zájemci si mohou zvolit buďto z vypsaných otevřených kurzů nebo sestavíme individuální kurz na míru, který může proběhnout kdekoliv v místě klienta. Zaměřujeme se na několik hlavních okruhů školení, jsou to kurzy v první řadě v oblasti kvality a managementu kvality, BOZP, komunikace, manažerských dovedností a soft skills, environmentu a metrologii. V každé skupině jsou poté rozepsané jednotlivé kurzy dle tématu. Po absolvování kurzu dostane každý účastník certifikát. Nabídku si můžete prohlédnout na webových stránkách agentury, anebo si domluvit osobní schůzku, kde vám nabídneme vzdělání dle vašeho přání. Školení se snažíme vždy zorganizovat tak, abychom uspokojili požadavky zákazníka.
Kurzy se konají u nás na provozovně v Chrudimi – Jungmannovo Nábřeží 319.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ivana Sodomková - AGENTURA ÁMOS
WEBOVÁ STRÁNKA
Ivana Sodomková - AGENTURA ÁMOS
www.agentura-amos.cz
Adresa

Adresa

Jungmannovo nábř.319
Chrudim 537 01

info@agentura-amos.cz
+420 469 638 467


Najdete nás také zde:

ARES
captcha