Zadavatelem microsite je firma Hudební nástroje MariašHudební nástroje klasické, prodejna a e-shop, opravy, servis, příslušenství, Jistebník

Hudební nástroje s perfektním zvukem naleznete na e-shopu i kamenné prodejně v Jistebníku, kde sídlí firma Hudební nástroje Mariaš. Hudební nástroje ladíme, servisujeme i odborně opravujeme.Řadíte se mezi vášnivé muzikanty?

V Jistebníku u firmy Hudební nástroje Mariaš na Vás čeká bohatý výběr hudebních nástrojů klasických i elektrických. Na e-shopu i kamenné prodejně máme připraveny všechny skupiny hudebních nástrojů včetně potřebného příslušenství. Z nejběžnějších nástrojů u nás naleznete zobcové a příčné flétny, klavíry, housle, kytary, trubky i harmoniky. Současně si můžete vybrat z rozličných typů a velikostí saxofonů, fagotů, klarinetů, pozounů i akordeonů. Milovníci tvrdší hudby jistě ocení bicí soupravy či zvukovou techniku. Ke všem hudebním nástrojům máme k dispozici ochranné kufry, náhradní struny, stojany i notové držáky. Pro naše zákazníky zajišťujeme profesionální opravy hudebních nástrojů a jejich odborný servis.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY