Zadavatelem microsite je firma KOMET spol.s r.o. obuvnické materiályObuvnický materiál pro ševce, opraváře i menší výrobce obuvi, velkoobchod Praha

Kvalitní materiál na výrobu obuvi seženete u společnosti KOMET spol. s r.o. obuvnické materiály se sídlem v Praze. Široký sortiment lepidel, kartáčů i tkanin pro ševce, opraváře i výrobce bot.Vyrábíte boty a hledáte spolehlivého dodavatele obuvnického materiálu?

Firma KOMET spol. s r.o. z Prahy pro Vás připravila bohatý sortiment kvalitních obuvnických materiálů. U nás si přijdou na své nejen opraváři bot, ale rovněž ševci a menší výrobci obuvi. V našem velkoobchodě seženete vše, co správný obuvník potřebuje. Vybrat si můžete z široké palety lepidel, kartáčů i tkanin. K dispozici máme více jak deset druhů podpatků, podrážek i patníků. Stejně tak si u nás můžete zakoupit obuvnické plotny, podešve, ortopedické pomůcky a další potřebný materiál. Nedílnou součástí našeho prodeje je doplňkový sortiment s pestrým výběrem šněrovadel, vložek, krémů i lžic. V případě zájmu Vám také velmi rádi zajistíme zaslání zboží na Vámi zvolenou adresu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY