Nejlepší jahody v Praze – jahody z Kunratic – prodej i samosběr

Samosběr i prodej kunratických jahod, výborné jahody k prodeji z Prahy, prodej sazenic, čerstvých jahod a samosběr – Kunratické jahody.


Kunratické jahody z Prahy - prodej a samosběr jahod
Jste milovníkem jahod? Potřebujete koupit větší množství za výhodnou cenu jinde než v obchodě? Vyhledáváte samosběr nebo sazenice ke koupi? Jsou tu pro vás Kunratické jahody z Prahy.
Kupující si u nás může vybírat hned z několika služeb. Naše skvělé jahody především prodáváme, využívat lze každoročního samosběru, potom je zde možnost koupi sazenice k vlastnímu pěstování. Na výběr máme několik osvědčených a oblíbených odrůd. Ceny jsou stanoveny dle množství, při odběru velkého množství je sjednána výhodnější cena. Na našich internetových stránkách naleznete užitečné informace, mapky pro místa prodeje i samosběru.
V případě zájmu o náš jahodový poklad, volejte na telefonní čísla, rádi vám poskytneme bližší informace o čase sběru, cenách a místech prodeje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kunratické jahody Praha 4 – lahodné a pouze plně vyzrálé plody několika odrůd

Kunratické jahody Praha 4 – lahodné a pouze plně vyzrálé plody několika odrůd
Máte chuť na jahody, ale nechcete je kupovat v obchodě, kde přeci jen ne vždy jsou čerstvé a chutné? Investujte více času a vyrazte si pro ně do Prahy před kunratický kostel nebudete litovat.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Kunratické jahody
WEBOVÁ STRÁNKA
Kunratické jahody
www.kunratickejahody.cz
Adresa

Adresa

V jahodách 1756/16
Praha 4 - Kunratice 148 00

jirijakoubek@volny.cz
+420 241 932 232


Najdete nás také zde:

ARES
captcha