Zadavatelem microsite je firma Látky LucieOděvní a dekorační látky, bytový textil, textilní zboží i záclony, prodejna Rychnov n. K.

Široký sortiment oděvních i dekoračních látek si pro Vás připravila firma Látky Lucie s prodejnou v Rychnově n. K. Vyberte si z pestré palety bytového textilu i záclon, jež Vám na míru upravíme.Sháníte bytový textil prvotřídní kvality?

V tom případě se vydejte se do Rychnova n. K., kde sídlí firma Látky Lucie. Čeká na Vás bohatý výběr kvalitních oděvních i dekoračních látek s širokým využitím. K dispozici máme látky v nejrůznějších barvách, odstínech, se zajímavými vzory i dětskými motivy. U nás si přijdou na své nejen šikovné švadlenky, ale všichni, kteří se zajímají o módu a bytový design. Vybrat si můžete z pestré palety bytového textilu od stylových polštářů až po látky na přehozy a deky. Důležitou součást našeho sortimentu tvoří záclony a závěsy, které ušijeme a upravíme na míru Vašim potřebám. S výběrem vhodné látky i textilu Vám ochotně pomůže naše příjemná obsluha.

Budeme se těšit na návštěvu na naší prodejně v Rychnově n. Kněžnou.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY