Zadavatelem microsite je firma Hotel AdriaRodinný hotel Adria, levné ubytování v rekreačním středisku Kořenov, Jizerské hory

Levné ubytování s restaurací naleznete v rodinném hotelu Adria v rekreačním středisku Kořenov. Dovolená v srdci Jizerských hor, ideální pro milovníky turistiky, cykloturistiky i lyžování.Přijeďte načerpat energii na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, o Vaše pohodlí se postará hotel Adria, rekreační středisko Kořenov.

Čeká na Vás příjemné ubytování za velmi rozumnou cenu. Ubytovat se můžete ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením i televizí. Součástí hotelu je restaurace s pestrým výběrem z české i mezinárodní kuchyně. Naši hosté zde mohou využít možnosti stravování, a to v podobě snídaně či polopenze. Jizerské hory jsou ideálním místem pro dovolenou v kterémkoli ročním období. V okolí hotelu se nachází spoustu kulturních i historických památek, rozhleden, turistických tras i cyklostezek. Milovníci lyžování se mohou naplno realizovat v lyžařských střediscích nebo využít některou z běžeckých tras.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY