Zadavatelem microsite je firma Jan Hajžman - zemní, výkopové práceZemní a výkopové práce Plzeň, terénní úpravy, odvoz suti, doprava stavebního materiálu

Veškeré terénní úpravy pro zahájení stavby Vám zajistí firma Jan Hajžman - zemní, výkopové práce z Plzně. Za pomocí moderní techniky se postaráme o odvoz suti i dopravu stavebního materiálu.Připravte svůj pozemek na stavbu s firmou Jan Hajžman – zemní, výkopové práce z Plzně.

Zajišťujeme veškeré zemí a výkopové práce i složitější terénní úpravy. Provádíme přípravné práce pro stavby, ať už stavíte, rekonstruujete nebo bouráte. Zaměřujeme se především na zemní úpravy pro stavby komunikací, parkovišť a dalších ploch. Pomocí nejmodernější techniky dokážeme vyhloubit jakoukoli jámu pro nejrůznější účely, jako jsou např. kanalizace. Naši vysoce kvalifikovaní pracovníci zajistí precizní pokládku drenáže i zámkové dlažby. Nedílnou součástí našich služeb je odvoz stavební suti a dovoz stavebního materiálu od písku až po beton. Jsme časově velmi flexibilní, pracujeme o víkendech i o svátcích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výkopové a zemní práce, autodoprava Plzeň, bagrování, přípravné práce, ...

Výkopové a zemní práce, autodoprava Plzeň, bagrování, přípravné práce, ...

Výkopové a zemní práce, autodoprava Plzeň, bagrování, přípravné práce pro stavby, kanalizace, pokládka drenáže, pokládka zámkové dlažby, parkoviště, komunikace.