Prodejce dřevěného materiálu Praha

Potřebujete dřevěný materiál či obaly ze dřeva? Vyrábíte dřevěné schody nebo podlahy, máte stolárnu na výrobu nábytku, ale chybí vám dodavatel kvalitního materiálu?


Velkoobchod se dřevěným materiálem
BOHEMIA HOLZ s.r.o. je naše velkoobchodní prodejní společnost, která dbá na požadavky a přání svých zákazníků.
Odběratelům dřeva, což jsou většinou firmy v oblasti stavebnictví a výroby nábytku, nabízíme nejkvalitnější polotovary ze dřeva. Deskové materiály jsou vhodné k realizaci dřevěných podlah, schodů, obkladů. Laťovky dodáváme zejména truhlářům a řemeslníkům. Dřevotřískové a OSB desky jsou vhodné k výrobě nábytku i pro stavebníky. V sortimentu naleznete i dřevěné bedny několika druhů, které jsou využívány především společnostmi, jako obalový vývozní materiál.
Uvítáme vás v naší kanceláři na ulici Kováků 9 v Praze. Lze sjednat individuální setkání, jak v místě našeho působiště, nebo na předem sjednaném místě. Poptávky můžete posílat i elektronicky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Velkoobchodní prodej dřevařského materiálu

Velkoobchodní prodej dřevařského materiálu
Dřevařské výrobky nejen pro stavebnictví a obalové materiály. Velkoobchodní prodej a široký sortiment. Export a import zajišťuje BOHEMIA HOLZ s.r.o.

Velkoobchod s dřevomateriálem, desky, bedny, laťovky, dýhy, překližky, spárovky

Velkoobchod s dřevomateriálem, desky, bedny, laťovky, dýhy, překližky, spárovky
Dřevařský materiál pro truhláře, do stavebnictví i jiné řemeslníky naleznete u společnosti BOHEMIA HOLZ s.r.o. z Prahy 5. Připravili jsme pro Vás široký sortiment dřevařských produktů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA BOHEMIA HOLZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
BOHEMIA HOLZ s.r.o.
www.bohemiaholz.cz
Adresa

Adresa

Kováků 1077/9
Praha 5 150 00

info@bohemiaholz.cz
+420 272 739 731


Najdete nás také zde:

ARES
captcha