Zadavatelem microsite je firma Belurette, s.r.o.Návrhy interiérů a zakázková výroba nábytku

Interiérové designové návrhy, vytvoření vizualizace budoucího bydlení s možností realizace, poradenství a konzultace během tvoření návrhu – studio Belurette s.r.o.Nevíte si rady s návrhem interiéru? Postavili jste si dům nebo koupili byt a chcete si ho vkusně zařídit dle aktuálních trendů, ale nepohybujete se na poli designu a návrhu moderního bydlení? Proto jsme tu my – Belurette, s.r.o.
Náš team designerů vám pomůže k realizaci vysněného bydlení dle nejnovějších trendů a s ohledem na požadavky a uzpůsobení prostoru. Zaměřujeme se především na interiérový design, ale umíme vymyslet i vkusné zahrady a terasy. Dodáváme kvalitní vizualizace, které lze v průběhu příprav měnit, až k finálnímu produktu. A co víc, jsme schopni pro potřebnou realizaci dodat řemeslníky, se kterými spolupracujeme a návrh dovést k finální výstavbě. Dokonce dodáváme i nábytek, takže můžete využít všechny služby u jedné firmy. Zaručíme kvalitu, spolehlivost, udržitelnost a finální spokojenost.
Kontaktujte nás s poptávkou a vašimi přáními, po domluvě může naše spolupráce začít a dovedeme vás ke spokojenému bydlení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY