Třebíčský obchod se zahradní technikou, domácími potřebami a průmyslovým zbožím

Technické a dílenské zboží pro vaši dílnu, zahradu, firmu nebo hobby potřeby, autorizovaný prodej známých značek, servisní služby a profesionální poradenství v naší prodejně B TECHNIK s.r.o.


Zahradní technika, domácí potřeby a průmyslové zboží
Máte velkou zahradu a dům? Jste kutil a potřebujete nové vybavení? Sháníte průmyslové vybavení do firmy? Vše zakoupíte v naší prodejně B TECHNIK s.r.o. s obrovským výběrem zboží a sortimentu.
Vybírejte z nabídky elektrického a ručního nářadí, zahradní a čistící techniky, kterou budete jistě potřebovat k pravidelné údržbě vašeho pozemku, domova či průmyslových prostor. Dále také odsávací systémy a zařízení, průmyslové čistící vybavení, vysavače a nářadí. Zaručíme, že si u nás vybere opravdu každý. Otevřeno máme denně od 8:00 do 16:00. Mezi další služby patří i půjčovna nářadí nebo autorizovaný servis. Zakoupené zboží máme od všech zaručených a známých značek, určitě si vyberete svého favorita.
Zavítejte k nám, na ulici Brněnská 723. Se vším poradí náš zaškolený personál. Prohlédnout můžete i facebookové stránky a zjistit více informací.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Čistící a úklidová technika značky NILFISK ALTO Třebíč – využití v zemědělství, průmyslu a jiných provozů

Čistící a úklidová technika značky NILFISK ALTO Třebíč – využití v zemědělství, průmyslu a jiných provozů
Čekají vás úklidové a čistící práce a hledáte vhodného dodavatele strojů pro spolehlivý úklid? Firma B TECHNIK z Třebíče je dodavatelem čistící a úklidové techniky do různých provozů.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA B TECHNIK s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
B TECHNIK s.r.o.
www.btechnik.cz
Adresa

Adresa

Brněnská 723
Třebíč - Nové Dvory 674 01

info@btechnik.cz
+420 568 820 755


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha