Regionální pěstitel produktů české kvality

Zemědělské produkty rostlinné výroby české bio kvality, pěstování zeleniny ekologickou cestou a s ohledem na přírodu, obiloviny, zelenina, krmné směsi za nejlepší ceny na trhu, firma ZVO s.r.o.


Obhospodařování 4300 ha pole
Rádi byste podpořili regionální prodejce zeleniny? Upřednostňujete domácí produkty s minimem agrochemie před supermarketovým prodejem? Jsme pěstitelé ze středočeského kraje – společnost ZVO s.r.o.
Už třicet let působíme na trhu v oboru zemědělství a snažíme se pěstovat ty nejlepší produkty pro naše odběratele. Nejfrekventovanější jsou u nás brambory, obiloviny, cukrovka, kukuřice a řepka. Dále je to drobnější zelenina, jako celer, mrkev, petržel, cibule a mnoho dalších. Veškerá zelenina je pěstována ekologicky a dle norem, proto dostanete do rukou nejlepší a nejkvalitnější produkt. Dbáme zejména na potřeby zákazníků s ohledem na příjemnou cenu a uspokojení všech potřebných požadavků poptávky.

Sídlíme v Přerově nad Labem a jsme členy ZVO Group, veškeré podrobnější informace naleznete na webových stránkách, kde jsou uvedeny kontakty.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ZVO s.r.o. člen skupiny ZVO Group
WEBOVÁ STRÁNKA
ZVO s.r.o.
www.zvo.cz
Adresa

Adresa

Přerov nad Labem 415
Přerov nad Labem 289 16

info@zvo.cz
+420 325 516 212


Najdete nás také zde:

ARES
captcha