Zadavatelem microsite je firma Moravská galerie v BrněBrněnské muzeum Moravská galerie – jedno z největších muzeí v České republice

Muzejní instituce výtvarného umění, vernisáže, výstavy, kurzy, kulturní akce, výukové programy pro umělecké i klasické školy, nabídky výtvarných kurzů, organizace projektů v Moravské galerii v Brně.Zajímáte se o výtvarné umění? Baví vás návštěvy muzeí a výstav? Hledáte program pro svůj volný čas a bydlíte v okolí Brna nebo si k nám plánujete dovolenou? V Moravské galerie v Brně zveme návštěvníky k prohlídkám a expozicím od středy do neděle v čase 10:00 až 18:00.
Disponujeme několika budovami, ve kterých jsou odlišné programy. Přesné informace a otvírací časy naleznete na webových stránkách. V nabídce máme jak stále expozice, tak různé doprovodné programy ve formě koncertů, přednášek, prohlídek a dílniček. Zveme Vás na probíhající akce ART IS HERE, Dušan Jurkovič, Josef Hoffman, Rafani, Petr Veselý. Do budoucna chystáme výstavu mladých umělců, Jiřího Pecla nebo Lucie Koldové. Máme i programy pro školy, knihovnu a artotéku, výtvarné dílny, organizuje projekty a konference. Navštěvovat lze i kurzy dějin umění.
Dojděte k nám a zažijte umění!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Moravská galerie v Brně, stálé expozice umění, výstavy, komentované ...

Moravská galerie v Brně, stálé expozice umění, výstavy, komentované ...

Moravská galerie v Brně, stálé expozice umění, výstavy, komentované prohlídky, koncerty, přednášky, dočasné výstavy, představení.