Výstavby rodinných domů, bytů a průmyslových projektů

Stavby rodinných domů, bytů, firemní prostorů. Stavební práce interiérové i exteriérové, vše na zakázku a ve vysoké kvalitě – EKOBAU INVEST a.s.


Výstavba rodinných domů na klíč
Sníte po rodinném domku? Nemáte kapacitu si ho postavit na vlastní pěst a chcete najít vhodného kandidáta, který vám váš sen uskuteční? S EKOBAU INVEST a.s. nebudete mít žádné starosti a my se postaráme o vše od začátku až do konce výstavby.
Naše opavská firma má ve své historii nespočet zrealizovaných staveb. Klientům poskytujeme výstavby domů, řadových budov, bytů, rekonstrukce obytných jednotek, menších firemních prostorů, stavby průmyslových projektů. Vše od projektu po kolaudaci. V rámci projektů vyřídíme veškeré vizualizace a dokumentace. Naše činnost navíc zahrnuje výrobu nábytku, takže vám stavbu dokážeme vybavit, nemusíte se trápit s hledáním dalších dodavatelů. Prohlédněte si naše výstavby a realizace na webu, kde máme spoustu fotografií a referencí.
Naleznete nás v Opavě, na adrese U Cukrovaru 16.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, administrativní budovy – výstavba

Rodinné a bytové domy, průmyslové objekty, administrativní budovy – výstavba
Stavební společnost, výstavba budov pro bydlení, administrativních a průmyslových objektů, rekonstrukce interiéru realizuje EKOBAU INVEST a.s., Opava.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA EKOBAU INVEST a.s. stavební firma
WEBOVÁ STRÁNKA
EKOBAU INVEST a.s.
www.ekobau-invest.com
Adresa

Adresa

U Cukrovaru 1684/16
Opava - Kateřinky 747 05

ekobau@ekobau-invest.com
+420 553 652 934


Najdete nás také zde:

ARES
captcha