Tesařské a stavební práce - Moravskoslezský kraj

Výstavby pergol, krovů garážových stání, přístřešků, zhotovení fasád, zateplení, interiérových zednických prací, možnost terénních úprav a výkopových prací - INCOME CITY s.r.o.


INCOME CITY s.r.o. - tesařské a stavební práce
Nemůžete najít spolehlivou stavební společnost, která se zaměřuje na realizace nosných konstrukcí střech, výrobu pergol, přístřešků a menších tesařských prací? Poradíme vám, zkontaktujte nás – INCOME CITY s.r.o., kde naleznete výborného poskytovatele těchto služeb.
Náš profi tým dokáže zákazníkovi splnit jakákoliv přání v oblasti stavební, tesařské, pokryvačské a klempířské práce. Nejfrekventovanější jsou u zákazníků krovy, garáže, dřevostavby a přístavby. Ale nabízíme také vyhotovení fasádních prací, realizace interiérových omítek nebo i terénní a výkopové práce. Zašlete nám svoji poptávku, vždy se snažíme splnit všechny požadavky, pokud je to v našich kompetencích. Naše práce je podložena dlouholetou zkušeností a kladnými recenzemi.
Jsme z Ostravy a sídlíme na ulici Zámostní 1155/27. Pokud jste z Moravskoslezského kraje, nebo odkudkoliv z České republiky, volejte nebo nás navštivte. ´

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA INCOME CITY s.r.o. tesařské práce
WEBOVÁ STRÁNKA
INCOME CITY s.r.o.
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Zámostní 1155/27
Ostrava - Slezská Ostrava 710 00

incomecity@seznam.cz
+420 723 734 986


Najdete nás také zde:

ARES
captcha