Půjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškáchPoskytovatel výpůjčních služeb vozů pro práce ve výškách, zajišťování prací s autojeřáby, vysokozdvižnými plošinami realizuje Zdeněk Jandl, okres Praha-Východ.

Potřebujete pomoci s prací ve výškách? Poptáváte firmu, která Vám zapůjčí jeřáb, vysokozdvižnou plošinu a zajistí některou z nebezpečných prací? V rámci naší činnosti zajišťujeme nejenom půjčovnu techniky, ale i zaopatření potřebné společnosti k výkonu požadované práce – Zdeněk Jandl – autojeřáby Praha.
Náš vozový park obsahuje tři vozidla, které se půjčují a účtují od hodinové sazby, při dlouhodobějším pronájmu jsou ceny výhodnější, víkendy lze po domluvě zařídit. Kontaktujte nás v případě, že hledáte potřebné služby pro montáže ve výškách, kácení a úpravy zeleně, fasádní a natěračské práce, umísťování reklamních bannerů a billboardů, přijďte ovšem s jakoukoliv poptávkou, pokusíme se vyhovět vašim přáním a zajistit cokoliv.
Sídlíme v okrese Praha-Východ, ve vesnici Techov a otevřeno máme pro zákazníky od pondělí do pátku v rozmezí 8:00 až 20:00. V případě zájmu se kdykoliv zastavte. Informovat se můžete také na našem webu.Zadavatelem microsite je firma 

Zdeněk JandlKontaktujte nás
captcha

Související microsite
Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T  - pronájem

AUTOJEŘÁBY PYTELA s.r.o. Jeřábnické služby

Jeřábnické práce s dlouholetou zkušeností jeřábem Tatra AD-20T - pronájem

Dlouholeté zkušenosti v oboru jeřábnických prací má společnost AUTOJEŘÁBY PYTELA v Brně. Zajistíme vám pronájem jeřábu Tatra AD-20T se spolehlivým jeřábníkem.


Práce autojeřábem s obsluhou-autojeřáby Tatra, Liaz

AUTOJEŘÁBY BLAHA s.r.o.

Práce autojeřábem s obsluhou-autojeřáby Tatra, Liaz

Veškeré práce autojeřábem zajistí firma Autojeřáby Blaha Staré Město. Pronájem jeřábů Tatra, Liaz poskytujeme převážně v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj.


Manipulační práce jeřábové, autojeřábem AD 14, AD 20, AD 28

AUTOJEŘÁBY BLAHA s.r.o.

Manipulační práce jeřábové, autojeřábem AD 14, AD 20, AD 28

Veškeré manipulační jeřábové práce v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj zajistí firma Autojeřáby Blaha. Práce autojeřábem Tatra AD 28, AD 20, Liaz AD 14.


Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

AUTOJEŘÁBY BLAHA s.r.o.

Autojeřáb ČKD - práce mobilním jeřábem s obsluhou

Společnost Autojeřáby Blaha Staré Město Vám pronajme autojeřáb ČKD s obsluhou pro manipulační práce. Práce mobilním jeřábem poskytujeme převážně v lokalitě Zlín, Uherské Hradiště.


Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

ČISTÍRNA FASÁD s.r.o. Chemické čištění fasád, střech Zlín

Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Údržbu staveb ve výškách provádí firma Čištění fasád Zlín. Provádí hlavně čištění fasády, obkladů, odstraňování starých nátěrů fasád, omítky. Působí po celé ČR.