Zadavatelem microsite je firma Zdeněk JandlPůjčování autojeřábů a zajišťování prací ve výškách

Poskytovatel výpůjčních služeb vozů pro práce ve výškách, zajišťování prací s autojeřáby, vysokozdvižnými plošinami realizuje Zdeněk Jandl, okres Praha-Východ.Potřebujete pomoci s prací ve výškách? Poptáváte firmu, která Vám zapůjčí jeřáb, vysokozdvižnou plošinu a zajistí některou z nebezpečných prací? V rámci naší činnosti zajišťujeme nejenom půjčovnu techniky, ale i zaopatření potřebné společnosti k výkonu požadované práce – Zdeněk Jandl – autojeřáby Praha.
Náš vozový park obsahuje tři vozidla, které se půjčují a účtují od hodinové sazby, při dlouhodobějším pronájmu jsou ceny výhodnější, víkendy lze po domluvě zařídit. Kontaktujte nás v případě, že hledáte potřebné služby pro montáže ve výškách, kácení a úpravy zeleně, fasádní a natěračské práce, umísťování reklamních bannerů a billboardů, přijďte ovšem s jakoukoliv poptávkou, pokusíme se vyhovět vašim přáním a zajistit cokoliv.
Sídlíme v okrese Praha-Východ, ve vesnici Techov a otevřeno máme pro zákazníky od pondělí do pátku v rozmezí 8:00 až 20:00. V případě zájmu se kdykoliv zastavte. Informovat se můžete také na našem webu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY