Bezkonkurenčně nejlepší trsátka na trhu

Výroba českých tradičních trsátek pro hudebníky, umělce a známe světové společnosti, nejkvalitnější nylonová trsátka originálního designu na trhu, trsátka ověřené kvality – Janicek PICKS.


Nejlepší trsátka, ověřená kvalita - Janicek PICKS.
Hrajete na kytaru? Akustickou, elektrickou či basovku? Jste profesionálním hudebníkem nebo je hra pouze koníček, ale potrpíte si na kvalitní trsátka? Vlastníte obchod s hudebními potřebami a můžeme vám nabídnout dodávku našich bezkonkurenčních trsátek?

Hudebníkům, firmám a hudebním obchodům prodáváme nylonová trsátka nespočetného množství ať už tvarů, barev nebo provedení. Dle přání zhotovujeme potisky, 3D gravírování, navrhujeme různé designy na přání zákazníků. Více než třicet let v České Třebové vyrábíme naše produkty a do každého jednoho trsátka píšeme individuální příběh. Trsátka jsou vyráběna speciální technologií, která zajišťuje snadnější použití. Prodáváme i mimo Českou republiku nejznámějším firmám a umělcům.

Najděte si na našem webu některého z našich prodejců a poznejte pravý požitek ze hry. Sledujte facebookové stránky, ať vám nic neunikne. Mimo jiné nás naleznete na adrese Horká 180.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Originální trsátka a trsátka s vlastním grafickým návrhem

Originální trsátka a trsátka s vlastním grafickým návrhem
Originální trsátka v několika velikostech a designech v různých možnostech balení od společnosti Janicek PICKS, s.r.o. z České Třebové.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Janicek PICKS, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Janicek PICKS, s.r.o.
janicekpicks.com
Adresa

Adresa

Horská 180
Česká Třebová 560 02

info@janicekpicks.com
+420 465 534 329


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha