Brněnský dodavatel klimatizačních jednotek

Klimatizační systémy pro domácnosti, průmyslové prostory, firmy, nabídka revizních a servisních služeb pro již instalované klimatizace – FriGOM s.r.o.


Klimatizace do domácností
Trápí vás neúprosné horko v bytě, domě nebo na pracovišti? Rozhodujete se, jak vyřešit tenhle problém a stále váháte? Pomůžeme vám s vaším rozhodnutím. Přenechte řešení i realizaci naší společnosti FRIGOM, s.r.o., která je odborník na klimatizační systémy.
Prvním impulzem bude vaše poptávka, poté bude na konkrétní místo poslán náš technik, který zanalyzuje terén a místo instalace Poté bude zaslána nabídka, pokud se vám bude líbit, započneme spolupráce a staneme se vašim dodavatel nejlepší klimatizační jednotky. Tak je to jednoduché. Naše nabídka zahrnuje kvalitní servis, jednotky čistíme, měníme filtry, technický pohled budov a klimatizací. Práce provádíme v rodinných domech a bytech, průmyslových prostorách, firmách a společnostech.
Naše společnost se nachází v Brně na ulici Trnkova 87. Pro prvotní kontakt volejte na telefonní číslo nebo využijte kontaktního webového formuláře.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Klimatizace, klimatizační jednotka, tepelné čerpadlo

Klimatizace, klimatizační jednotka, tepelné čerpadlo
Klimatizační jednotky a tepelná čerpadla pro předejití horka či k zatopení v domě, bytě či kanceláří od společnosti FRIGOM, s.r.o., Brno – Líšeň.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA FRIGOM, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
FRIGOM, s.r.o.
www.frigom.cz
Adresa

Adresa

Trnkova 2796/87
Brno - Líšeň 628 00

my@frigom.cz
+420 777 846 030


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha