Zadavatelem microsite je firma SITTA K + M s.r.o.Zahradní technika, zemědělská mechanizace – prodej a servis

Stroje pro zemědělce a zahradníky, sekačky, štípačky, křovinořezy i mulčovače Vám dodá, servisuje i opraví společnost SITTA K + M s.r.o., která sídlí v okrese Olomouc.Provozujete zemědělskou farmu nebo je zemědělství a zahradničení Vaším koníčkem? Ulehčete si práci a kupte si kvalitní zemědělskou techniku od společnosti SITTA K + M s.r.o.
Naše společnost se specializuje na prodej a opravu zahradní techniky a mechanizace pro zemědělství. U nás si můžete vybrat z širokého sortimentu sekaček různých druhů jak elektrických tak motorových, zahradních traktorů, křovinořezů, pil, štípaček, mulčovacích a kypřících sestav.
Neváhejte a kontaktujte nás. Spolu vybereme potřebnou techniku přímo pro Vaše potřeby. Kdykoliv nám můžete zavolat či napsat mail a domluvíme si setkání v Bukovanech v okrese Olomouc.
Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis zakoupeného zboží.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zahradní a zemědělská technika, sekačky, vozíky, prodej a oprava

Zahradní a zemědělská technika, sekačky, vozíky, prodej a oprava

Prodejem a opravou zemědělské techniky se zabývá společnost SITTA K + M s.r.o. Sídlo společnosti najdete v Bukovanech 98 nedaleko Olomouce. Nabízíme zahradní traktory, sekačky, křovinořezy i pily.


Servis, oprava a prodej zemědělské i zahradní techniky, sekačky, ...

Servis, oprava a prodej zemědělské i zahradní techniky, sekačky, ...

S opravou i pravidelným servisem zahradních traktorů i křovinořezů si poradí společnost SITTA K + M s.r.o. z Bukovan u Hodonína. Disponujeme bohatým sortimentem kvalitních zahradních traktorů.