Pražský salon pro pejsky a kočičky

Stříhaní, zastřihování a úprava pejsků nebo kočiček, prodej potřeb na stříhání domácích mazlíčků, e-shop s příslušenstvím pro domácí mazlíčky – Salon Oliver.


Salon pro psi a kočky v Praze
Máte doma chlupatého mazlíčka, který potřebuje pravidelnou péči o chloupky? Ať už je to pes či kočička. Bydlíte v Praze nebo jejím okolí? Zavítejte k nám, do našeho salonu Oliver a uvidíte, že se k nám rádi budete vracet.
Vašeho čtyřnohého miláčka u nás čeká kompletní servis v oblasti stříhání profesionálním personálem. Poskytneme vám komplexní služby a splníme každé přání ohledně vizáže. Také pořádáme střihačské kurzy a vlastníme prodejnu s doplňky a drobným příslušenstvím pro zvířátka. Nakupovat lze vodítka, kartáče, hračky, krmivo, ale i střihačské potřeby, fény a další potřeby k úpravám. Také připravujeme psy a kočky na výstavy po stránce vzhledu a úpravy.
Objednejte si pejska nebo kočičku a přijďte do salonu na ulici Cholupická 50 v Praze. Sledujte naše facebookové stránky, kde naleznete mnoho příspěvků a recenzí od spokojených klientů.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Psí salon Oliver
WEBOVÁ STRÁNKA
Psí salon Oliver
salonoliver.cz
Adresa

Adresa

Cholupická 344/50
Praha 12 - Kamýk 142 00

salon.oliver@centrum.cz
+420 241 710 968


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha