Rodinné zahradnictví okres Semily

Širokospektrá nabídka zahradních rostlin, od okrasných květin až po ovocné stromky u společnosti Krakonošovo zahradnictví Pavel Šír.


Okrasné keře a stromy, azalka velkokvětá
Máte zahradničení jako svého koníčka? Milujete pěstování květin a rostlin? Nebo jste zahradním architektem? Nakupujte v našem zahradnictví, kde máme největší výběr a nejlepší ceny široko daleko.
Krakonošovo zahradnictví je otevřeno každý pracovní den od 8:00 do 15:30, v sobotu do 12:30 v Jilemnici. Zákazníci si mohou vybírat z bohaté palety zahradních i domácích rostlin. Pro představu, nabízíme okrasné květiny, keře a stromy, bylinky, trávy všeho druhy, trvalky, rostlinky pro vaši skalku, ovocné stromky a zahradní sazeničky, citrusovníky a spoustu dalšího nádherného sortimentu. Pokud se chcete prvně informovat, navštivte náš e-shop, kde naleznete kompletní sortiment i s cenami. Nákup pak můžete provést on-line, nebo přímo u nás.
Přijeďte si udělat radost do Jilemnice, na adresu Kruh 82. Lze vytvořit i svůj webový účet a nakupovat z klidu a pohodlí domova. Informujte se na webu.

Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Krakonošovo zahradnictví Pavel Šír
WEBOVÁ STRÁNKA
Krakonošovo zahradnictví
www.zahradnictvi-eshop.cz
Adresa

Adresa

Kruh 82
Kruh 514 01

info@krakonosovozahradnictvi.cz
+420 797 605 574


Najdete nás také zde:

ARES
captcha