Zažijte tradiční gastronomické hody v rodinném pivovaru, kde vaří i speciální piva

Vaření vlastního piva, ať už světlého, tmavého, polotmavého či různých specialit, se věnuje rodinný pivovar v Beskydech, MINIPIVOVAR HUKVALDY, Hostinec u Štamgastů. Pořádají i gastronomické hody.


Gastronomické hody, výroba vlastního piva Hukvaldy
Přemýšlíte kam na výlet s rodinou? Rádi by jste navštívili Hrad Hukvaldy a zašli si posedět do hostince? Pak navštivte MINIPIVOVAR HUKVALDY, Hostinec u Štamgastů v Beskydech, kde se věnují vaření vlastního piva.

V našem rodinném pivovaru vaříme světlá, černá i polotmavá piva. Naším vyhlášeným pivem je Hukvaldská dvanáctka a čtrnáctka. Navíc pořádáme i tradiční gastronomické hody k různým příležitostem. Pro různé události, výročí či svátky vaříme i speciály.

Pro své hosty zajistíme příjemné posezení i milou obsluhu. Ať si k nám zajdete posedět jen tak, nebo se osvěžit po návštěvě Hradu Hukvaldy, určitě se u nás budete cítit dobře a pochutnáte si na skvělém pivu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Kvasnicové Hukvaldské pivo z minipivovaru, Hostinec U Štamgastů

Kvasnicové Hukvaldské pivo z minipivovaru, Hostinec U Štamgastů
Hukvaldské pivo kvasnicové, výčepní, světlé, tmavé, polotmavé, ležák či speciální z minipivovaru s posezením v Hostinci U Štamgastů, dodávka v sudech.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ Vít Lanča
WEBOVÁ STRÁNKA
MINIPIVOVAR HUKVALDY - HOSTINEC U ŠTAMGASTŮ
www.pivovar-hukvaldy.cz
Adresa

Adresa

Dolní Sklenov 19
Hukvaldy 739 46

pivovar.hukvaldy@atlas.cz
+420 721 525 074


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha