Zadavatelem microsite je firma CYKLO SERVIS Vlastimil MíčkaCyklo servis Sušice, opravy kol, drobné i generální opravy, výměny opotřebených částí, seřízení kol

Provádíme servis a opravy od drobných seřízení až po kompletní opravy. Postaráme se o všechny typy kol – silniční, horská, BMX, Freestyle, elektrokola atd.Představujeme Vám firmu CYKLO SERVIS Vlastimil Míčka ze Sušic, která poskytuje servis a opravy od drobných seřízení až po kompletní opravy všech druhů kol včetně silničních, horských, elektrokol, BMX, Freestyle atd.

Provádíme kontrolu, seřízení, promazání a vycentrování kol, seřízení brzd, promazání brzdových lanek, seřízení přehazovačky a přesmykače, promazání lanek měniče a přesmykače, seřízení hlavového složení, promazání a opravu řetězu, dotažení klik, středového složení a pedálů, kontrolu a promazání vidlice a tlumiče, kontrolu a dofouknutí kol, výměnu jakéhokoliv dílu.

Potřebujete dát Vaše kolo do pořádku? Stále Vám v kole cvaká nebo kolo špatně brzdí? Neváhejte kontaktovat naší firmu CYKLO SERVIS Vlastimil Míčka ze Sušic.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY