Zemní a výkopové práce, terénní úpravy za využití kvalitní mechanizace a zemních strojů

O zajištění zemních a výkopových prací, terénních úprav se postará společnost Stalotas s.r.o. se sídlem v Ostravě. Veškeré práce provádí za použití kvalitní mechanizace a zemních strojů.


Terénní úpravy Ostrava
Chystáte se stavět rodinný dům a hledáte spolehlivou firmu na výkopové práce? Potřebujete srovnat terén? Společnost Stalotas s.r.o., která sídlí v Ostravě, se zaměřuje na zemní a výkopové práce, terénní úpravy a to vždy s využitím kvalitní mechanizace a zemních strojů, jako jsou bagry a kolové bagry.

Poskytujeme i pronájem bagrů CAT 428B a JCB 3CX. Disponujeme kolovým bagrem 7, 5 tun. K práci využíváme i další speciální stavební stroje, například teleskopické manipulátory s možností nástavby montážní plošinou.

Zaměřujeme se na stavební práce, výstavbu rodinných domů, na zemní, výkopové a bourací práce. Dále provádíme i rekonstrukce a opravy objektů. Samozřejmostí jsou i terénní úpravy.

V oblasti stavebních a výkopových prací máme dlouholeté zkušenosti a proto jsme schopni odvádět veškeré práce ke spokojenosti zákazníka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna

Teleskopické manipulátory i montážní plošiny - pronájem a půjčovna
Potřebujete-li k práci montážní plošinu a nechcete investovat velké peníze, můžete si ji pronajmout od společnosti STALOTAS s.r.o. z Ostravy, která se specializuje na půjčovnu stavební mechanizace.

Pronájem, půjčovna stavební mechanizace - kolový bagr 7,5 t CAT 428B a JCB 3CX

Pronájem, půjčovna stavební mechanizace - kolový bagr 7,5 t CAT 428B a JCB 3CX
Dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. z Ostravy Vám zajistí pronájem stavební mechanizace a zemních strojů. Zapůjčit si můžete kolové bagry, montážní plošiny i teleskopické manipulátory.

Půjčovna a pronájem bagrů, teleskopických manipulátorů i montážních plošin

Půjčovna a pronájem bagrů, teleskopických manipulátorů i montážních plošin
Pronájmem stavební mechanizace se zabývá dopravně stavební společnost STALOTAS s.r.o. z Ostravy, od které si můžete vypůjčit bagry, manipulátory, montážní plošiny a jiné speciální stavební stroje.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA STALOTAS s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STALOTAS s.r.o.
www.traktorbagr.cz
Adresa

Adresa

Suderova 2079/22
Ostrava - Mariánské Hory 709 00

dispecink@traktorbagr.cz
+420 725 711 465


Najdete nás také zde:

ARES
captcha