Poskytovatel praktického lékařství pro dospělé v okrese KlatovyPraktický lékař pro dospělé ve městě Sušice, nabídka preventivních prohlídek, odběrů krve, lékařské konzultace, aplikace vakcín, vystavené lékařských potvrzení – ordinace MUDr. Olga Nikodemová.

Bydlíte v okrese Klatovy? Ve městě Sušice? Hledáte pro sebe nebo své blízké praktického lékaře? Nebo nejste momentálně nespokojeni se svým stávajícím? Nabízíme Vám naše služby, služby lékařky MUDr. Olgy Nikodemové, odbornice ve svém oboru.
Pacientům nabízíme velmi široké spektrum služeb v oboru praktického lékařství. Od preventivních prohlídek, přes různá vyšetření a odběry, po vystavení veškerých potřebných potvrzení, jako jsou vstupní prohlídka potřebná pro nového zaměstnavatele, potvrzení k řidičskému průkazu, formuláře pojistných událostí, či průkaz potravinářský. Také provádíme očkování, o vakcínách Vás budeme pravidelně informovat. Ke každému pacientovi máme volíme osobní přístup. Naše ordinace je otevřena denně od 7:00 do 13:00, čtvrtky dokonce do 18:00.
Informujte se nebo přijďte rovnou na polikliniku na adrese Náměstí Svobody 2 v Sušicích. Poskytneme Vám veškeré potřebné informace k registraci a spolupracujícím pojišťovnám.

Obec Kbelany v okrese Plzeň-sever, výlety po okolí rozhledna Heřmanova Huť, přehrada Hracholusky.

Obec Kbelany v okrese Plzeň-sever, výlety po okolí rozhledna Heřmanova Huť, přehrada Hracholusky

Gymnázium Stříbro, škola umožňujícím optimální a všestranný rozvoj žáků.

Gymnázium Stříbro, škola umožňujícím optimální a všestranný rozvoj žáků
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Komplexní zdravotní péče o děti od narození do 19 let

MALÉ ZDRAVÍ a.s. praktičtí lékaři pro děti a dorost

Komplexní zdravotní péče o děti od narození do 19 let

Praktický lékař pro děti a dorost. Ambulance po celé České republice. Zdravotní služby na špičkové úrovni, vše hrazeno ze zdravotního pojištění, dárek při registraci i rozšířená pracovní doba.


Zdravotní praktická ordinace Šumperk

Lenka Kopecká, MUDr.

Zdravotní praktická ordinace Šumperk

Zdravotní praktická péče, obvodní lékařka pro dospělé ve městě Šumperk, preventivní prohlídky, akutní vyšetření, odběry krve a aplikace očkovacích dávek.


Moderní praktická ordinace Liberec

Praktický lékař pro dospělé Liberec MUDr. Zuzana Kofferová ZJ Praktik s.r.o.

Moderní praktická ordinace Liberec

Profesionální služby praktické lékařky, praktická ordinace pro dospělé, preventivní prohlídky, očkování, odběry krve, vystavení zdravotního potvrzení a další služby obvodního lékaře.


Praktický lékař pro dospělé ve Frýdku – Místku

MUDr. Marie Stivarová praktická lékařka pro dospělé

Praktický lékař pro dospělé ve Frýdku – Místku

Komplexní lékařské služby praktického lékaře pro dospělé ve Frýdku – Místku. Pečlivá diagnostika a léčba, závodní preventivní péče a vstřícný přístup. Návštěvní služba přímo u pacientů.


Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, očkování, EKG

Praktický lékař MUDr. Pavel Čížek & MUDr. Dagmar Čížková, s.r.o.

Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, očkování, EKG

Ordinace praktického lékaře pro dospělé České Budějovice, preventivní prohlídky, nadstandardní očkování, EKG, INR, závodní péče, měření tlaku, homeopatie.