Zadavatelem microsite je firma David AlbrechtPokládka podlah všeho druhu Brno

Pokladka podlahových krytin, vinylové podlahy, PVC podlahy, renovace či položení parket, kobercové pokládky s nejvyšší precizností, nejlepší cenou a dodacími termíny od Podlahářství David Albrecht.Chcete rekonstruovat podlahy? Či zhotovit pokládku zbrusu nové podlahy do nového domu nebo bytu? Týká se Vás jeden z těchto případů? Využijte služeb naší společnosti Podlahářství Albrecht, která sídlí v Brně a je opravdovým specialistou ve svém oboru.
Realizujeme pokládky podlah všeho druhu. Klienti mohou vybírat z dnes velmi oblíbených laminátových podlah, vinylových podlah nebo i korkových a koberců. Pokud máte doma parkety, nabídneme broušení a renovaci, pokud ne a jste fanouškem dřevěné podlahy, zajistíme položení nových parket. Kontaktujte nás s vašimi představami, my vyhotovíme cenovou nabídku a pokud se naše představy potkají, můžeme se pustit do realizace. Věříme, že spojení preciznosti, dobré ceny a přívětivých termínu Vás přesvědčí si naši firmu pro spolupráci zvolit.
Využijte kontaktního formuláře, navštivte naše facebookové stránky nebo web, kde zjistíte více informací i kontaktní údaje. Sídlo naší společnosti se nachází na ulici Balbínova 450/23 v Brně. Navštívit nás můžete i zde.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Podlahy dřevěné, laminátové a vinylové – pokládka a renovace

Podlahy dřevěné, laminátové a vinylové – pokládka a renovace

Dřevěné podlahy, parkety, masivní, dýhované či korkové podlahy, lamináty, PVC a vinyl dodá, položí i opraví podlahářství David Albrecht, Jihomoravský kraj.