Specialista na poli developerských projektů

Moderní developerské projekty v oblasti rezidenčního a chytrého bydlení v Praze a Plzni, výstavba bytových domů, koncept rezidencí s veškerou sociální vybaveností - Trigema a.s.


Brownfield Praha - Smíchov, výstavba 500 bytů
Rozhodli jste se investovat do nového bydlení a máte rádi spojení moderního a využitelného designu? Naše společnost Trigema a.s. vám představí aktuální projekty v oblasti rezidenčního bydlení v Praze.
Mezi dva největší projekty, které momentálně běží, řadíme obytný dům Fragment v Karlíně se 140 byty k pronájmu s garážovým stáním. Bydlení bude vynikat moderním vzhledem, bohatou technologickou vybaveností a příjemným zeleným prostředím. Další významnou výstavou bytů bude oblast lihovaru ve Smíchově, která bude probíhat do roku 2025. Nabídne více jak 500 bytů v Praze 5. Tento projekt je zajímavý svou nabídkou chystaných služeb, a areálu se plánuje obchodní síť, zázemí pro děti, což je školka, dětské vyžití a také supermarket či kavárny. Je to zcela nový koncept budoucího bydlení. Zkuste se informovat o možnostech. Dále se chystá několik dalších plánů v oblasti bydlení v Praze nebo Plzni, které by měly obsahovat více než 2500 obytných jednotek.
V případě zájmu se ucházejte o nové místo k bydlení, vyplňte webový formulář s vašimi kontaktními údaji a naši pracovníci vás budou informovat. Nebo rovnou navštivte naše prodejním centrum v budově Explora Business Centre na ulici Bucharova 2641/14 v Praze 5.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Nové byty v Praze a Plzni s moderními technologiemi – Chytré bydlení

Nové byty v Praze a Plzni s moderními technologiemi – Chytré bydlení
Byty a domy v Praze a Plzni v lukrativních lokalitách a s inteligentními systémy. Kupte si nové Chytré bydlení od společnosti Trigema a.s., Praha.

Nové byty a nebytové prostory nejvyšší kvality Praha

Nové byty a nebytové prostory nejvyšší kvality Praha
Nové byty a nebytové prostory, budovy, nejvyšší kvality, stavíme z kvalitních materiálů a za pomoci moderních technologií, prodává developerská společnost Trigema a.s., Praha.

Byty a nebytové prostory Praha – výstavba náročných projektů, developerská činnost

Byty a nebytové prostory Praha – výstavba náročných projektů, developerská činnost
Stavební společnost Trigema a.s. z Prahy se zabývá výstavbou bytů a nebytových prostor v lukrativních částech oblastech, modernizací a provozováním sportovních areálů a developerskou činností.

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, zateplování bytových a nebytových budov

Stavební práce, výstavba, rekonstrukce, zateplování bytových a nebytových budov
Stavební společnost Trigema a.s. se zaměřuje na realizaci výstavby či rekonstrukce bytových a rodinných domů, komerčních a administrativních budov a průmyslových hal.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Trigema a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Trigema a.s.
www.trigema.cz
Adresa

Adresa

Bucharova 2641/14
Praha 5 - Stodůlky 158 00

trigema@trigema.cz
+420 227 026 891


Najdete nás také zde:

FacebookTwitterARES
captcha